Ta oferta pracy jest nieaktualna od 871 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr. Ref.: LGS/G/05/15

Zakres obowiązków:

  • Codzienna komunikacja z dostawcami
  • Kontrola poziomu zapasów komponentów i półproduktów
  • Obsługa portali klientów
  • Kontrola zamówień klientów
  • Organizacja transportu
  • Kontrola obiegu opakowań zwrotnych
  • Raportowanie wskaźników logistycznych
  • Kontrola kosztów
  • Ciągła poprawa procesów w obszarze logistyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane w zakresie logistyki
  • Min. 3 lata doświadczenie w pracy w dziale logistyki firmy produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dobra znajomość SAP oraz Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Umowę o Pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

z zaznaczeniem nr. ref. LGS/G/05/15 w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się