Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Flora Sp. z o.o.

  • Gorzów Śląski

    Gorzów Śląski, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemowa zamówień klientów w ERP/TMS/WMS oraz nadzór nad zapewnieniem ich terminowej i kompletnej realizacji

  • Planowanie załadunku towaru w planie załadunków, monitorowanie przebiegu załadunków

  • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie: aktualizacji cen, dostaw towaru do klienta

  • Wystawianie / przygotowywanie wymaganych dokumentów wysyłkowych i ich przesłanie do klienta

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu przygotowania wysyłki i dokumentów wymaganych do realizacji zamówień klienta

  • Współpraca z opiekunami klientów w ramach realizacji zamówień - uzgadnianie wymagań klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu Logistyki, Transportu, Obsługi Klienta

  • Znajomości zagadnień z zakresu logistyki

  • Znajomość zagadnień celnych / doświadczenia we współpracy z agencją celną

  • Znajomości MS-Office (w szczególności MS-Excel)

  • Wysokiego zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności przewidywania, planowania

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Pozytywnego nastawienia i otwartości przy pracy w kilkuosobowym zespole

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia wyzwania zawodowego w obszarze Logistyki w międzynarodowej firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych

  • Rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych m.in. ubezpieczenie na życie

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą rodzinną. Produkujemy płody rolne zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz buraki curkowe. Naszych partnerów darzymy szacunkiem i zaufaniem, oferując najwyższą jakość.

Przewiń do profilu firmy