Specjalista ds. logistyki (gospodarka opakowaniowa; Battery plant)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanów magazynowych pojemników,

  • Zamawianie nowych pojemników (w zależności od volumenow produkcyjnych).

  • Planowanie i zgłaszanie zapotrzebowania w Mercedes Benz AG na uniwersalne pojemniki.

  • Aktualizacja instrukcji pakowania dla dostawców i wewnątrz zakładu.

  • Definiowanie opakowań zastępczych w kontakcie z dostawcą i planerem opakowań.

  • Reklamacje transportowe.

  • Koordynowanie zmiany opakowań z dostawcą, producentem i planerem opakowań.

  • Zarządzanie wysyłką opakowań do dostawców.

  • Rozpatrywanie ilościowych reklamacji na przyjęciu opakowań, dbałość o zgodne saldo opakowań.

  • Koordynowanie procesu RFID dla pojemników.

  • Zarządzanie pojemnikami do użytku wewnętrznego, dla nowych projektów, do naprawy etc.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarzadzanie projektami,

  • Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenia w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, material/project management, engineering itp.

  • Znajomość języków obcych: j. polski oraz komunikatywny j. angielski lub j. niemiecki.

  • Obsługa komputera: Excel, Outlook, Powerpoint, SAP.

  • Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie.

  • Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe.

  • Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziane.

  • Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach, reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące sytuacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • pakiet relokacyjny