Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Gostynin, Płock, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej, dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku- zakład w Pruszkowie/koło Warszawy. W roku 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach k/Łodzi.

Aktualnie poszukujemy profesjonalistów do naszej fabryki,
która produkuje części do samochodów osobowych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Brześć Kujawski (green field)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie  ich do systemu
  • Planowanie wysyłek we współpracy z magazynem wysyłkowym, przewoźnikiem i klientem
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach logistycznych
  • Współpraca z planistami produkcji przy tworzeniu planu produkcji
  • Wysyłanie zamówień do dostawców oraz nadzór nad ich planową realizacją
  • Koordynacja procesów celnych
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji pakowania
  • Zarządzanie opakowaniami zwrotnymi
  • Wybór optymalnie ekonomicznych procesów transportowych
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych
  • Kontrola poziomu zapasów w podległym obszarze
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującym w spółce standardem
  • Zapewnienie prawidłowości danych w systemie SAP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe min. inżynierskie, pożądane kierunki: Logistyka, Transport, Handel Zagraniczny
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, preferowana branża motoryzacyjna
  • Doświadczenie w kontroli i planowaniu przepływów materiałowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację
  • Praktyczna znajomość SAP
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, pro aktywność

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się