Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds logistyki

Pfleiderer PolskaO firmie

  • Grajewo, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS LOGISTYKI
Miejsce pracy: Grajewo

Opis stanowiska:

  • udział w procesie zarządzania standardami opakowań dla wyrobów gotowych,
  • nadzór nad realizacją procedur celnych dla sprzedaży wyrobów gotowych poza kraje EU,
  • koordynacja procesu zabezpieczania ładunków na środkach transportu dla realizowanych załadunków,
  • organizacja i optymalizacja wewnętrznych procesów logistycznych /projektowanie i optymalizacja przepływów materiałowych, monitoring procesów, raportowanie/,
  • wspomaganie procesów planowania produkcji.
  • udział w pracach projektowych w ramach Grupy Pfleiderer.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe, preferowane logistyka lub techniczne np. technologia drewna;
  • znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych grupy Pfleiderer,
  • bardzo dobra obsługa programu MS Excel ,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności analityczne ,
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV używając przycisku „Aplikuj”.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PFLEIDERER Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Strzegomska 42AB, 53-611 Wrocław) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji“.

Ogłoszenie archiwalne