Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

  • Grojec (pow. chrzanowski)

    Grojec (pow. chrzanowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy biura logistyki,

  • prowadzenie dokumentacji logistycznej,

  • nadzór nad realizowanymi działaniami logistycznymi,

  • dbanie o prawidłowy przebieg załadunków oraz rozładunków.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności znajomość obsługi MS Office,

  • komunikatywność, Dyspozycyjność,

  • samodzielność, rzetelność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowania,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowa-nej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • dofinansowanie kursów i szkoleń oraz wsparcie w rozwoju,

  • dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

BP2.eu® to polski producent kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych z 25-letnim doświadczeniem, zatrudniający ponad 300 osób. Firma posiada cztery zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze.

Ambasadorem BP2.eu® jest Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata, zdobywca kryształowych kul oraz Mistrz Olimpijski, który zawodu jest dekarzem. Adam Małysz bierze czynny udział w spotkaniach firmowych, chętnie dzieląc się swoimi dekarskimi doświadczeniami.

W ofercie producenta znajdują się dachówki modułowe ZET® i IZI® dostępne w ramach oferty MODULAR SERIES, dachówki kompaktowe z COMPACT SERIES: ALFA® 2.0, BAVARIA Roof® 2.0, GAMMA® 2.0, HETA® 2.0 i STIGMA® 2.0 oraz odpowiadające im produkty cięte na wymiar dostępne w CLASSIC SERIES, a także panele dachowe LAMBDA® 2.0. Ofertę dopełniają systemy rynnowe INGURI®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe.

Spółka oferuje również kompleksowe rozwiązania inwestycyjne tj. konstrukcyjne blachy trapezowe, kasety ścienne, kasetony elewacyjne SKRIN® i panele LINEA®. W ofercie znajdują się również płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR®, CoreWOOL®.

Przewiń do profilu firmy