Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Administracji

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

Karpia 24

Poznań

Jesteśmy największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizowanie transportów (krajowych i międzynarodowych)
  • prowadzenie negocjacji, ustalenia warunków współpracy, generowanie zleceń
  • kontrola nad przepływem towaru między magazynami
  • rozwiązywanie bieżących problemów z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami Celnymi
  • poszukiwanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty transportu oraz usprawniających obsługę logistyczną
  • praca w wewnętrznych systemach operacyjnych firmy, administrowanie danymi, nanoszenie zmian
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby działu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • dobre warunki finansowe
  • profity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy