Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Eksportu

DuoLife S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Świat logistyki to Twój świat? Dokumentacja, zamówienia, analizy, firmy Transportowe i Agencje Celne to Twój chleb powszedni? Dokładność i skrupulatność to cały Ty?

Musimy o czymś Ci powiedzieć... Praca na Ciebie czeka! 😊

Co będzie należało do Twoich zadań?

• Współpraca z dostawcami

• Nadzór nad realizacją zamówień i dokumentacją handlową

• Zabezpieczenie odpowiedniego poziomu dostaw w celu utrzymania ciągłości sprzedaży

• Współpraca z firmami transportowymi i Agencjami Celnymi

• Weryfikację kompletności i jakości dokumentacji celnej (w tym uzupełnianie brakującej dokumentacji w celu zapewnienia skutecznego i zgodnego z wymogami prawa procesu obsługi celnej), a także uczestnictwo w procesie przekazywania dokumentów do odpowiednich organów celnych

• Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej

• Utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z partnerami Firmy

• Prowadzenie analiz

• Proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty i optymalizujących procesy

• Udział w projektach

• Współpraca z innymi działami firmy

• Utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z partnerami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie związane z transportem lub logistyką

  • Znajomość wymagań prawnych i celnych w handlu międzynarodowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • Znajomość pakietu Office, szczególnie Excell, ( mile widziane Access

  • Znajomość systemów klasy ERP szczególnie moduł WMS

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i organizacyjne

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Codzienne przygody i niezapomniane wrażenia :)

  • Przestrzeń do rozwoju, swobodę działania i pełne wsparcie dzięki któremu rozwiniesz skrzydła

  • Pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko pełne otwartości i zrozumienia

  • Satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • Kuchnię, gdzie przyrządzisz aromatyczną kawę, herbatę w dziesiątkach smaków z cytryną, miodem, imbirem lub sokiem malinowym :)

  • Bezpłatny parking

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

DuoLife S.A.

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!

Przewiń do profilu firmy