Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Logistyki i Importu

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Beliani GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie dokumentów celnych i magazynowych
    • sprawdzanie faktur transportowych
    • ścisła współpraca z magazynami
    • planowanie tras dla kierowców
    • kontakt ze spedycjami zewnętrznymi
    • kontrola realizacji zaplanowanych zleceń

    Wymagania:

    • doskonała organizacja czasu pracy dynamizm w działaniu
    • znajomość branży usług transportowych
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • wykształcenie wyższe
    Oferujemy:
    Prywatną opiekę medyczną
    Umowę o pracę
    Elastyczny czas pracy,
    Możliwośc zdobycia nowej więdzy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności na wielu płaszczyznach
    Pakiet sportowy
    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do grupy Beliani, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wycofanie zgody na przetwarzanie oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych - nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.

    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.