Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki i importu

RED ROCK GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 000–7 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie importu towarów z Azji
  • Stała współpraca z firmami transportowymi, negocjacje warunków współpracy, weryfikacja i porównywanie ich ofert – w zakresie importu i eksportu
  • Przygotowywanie i kompletacja dokumentacji importowej/eksportowej, stała współpraca z agencjami celnymi
  • Składanie zamówień u bieżących dostawców - realizowanie planu zakupowego
  • Udział w tworzeniu portfolio produktowego
  • Optymalizacja kosztów i procesów logistycznych w przedsiębiorstwie
  • Nadzorowanie i weryfikowanie pracy podwykonawców logistycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
  • Znajomość branży logistycznej
  • Umiejętność definiowania i skutecznego rozwiązywania problemów logistycznych
  • Zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań, przejmowanie inicjatywy, kreatywność
  • Skrupulatność, dokładność i dociekliwość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace biurową - 40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju międzynarodowego brandu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, oprogramowanie, telefon służbowy
  • Szkolenie wprowadzające oraz wdrożenie na stanowisko

Specjalista ds. logistyki i importu, Warszawa