Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki i importu

AbisalO firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i monitorowanie przesyłek międzynarodowych firmy (import),
  • utrzymywanie kontaktu i bieżąca komunikacja z przewoźnikami i spedytorami oraz ocena skuteczności ich działań,
  • weryfikacja firm transportowych,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentów transportowych, tworzenie tłumaczeń,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • prowadzenie korespondencji zagranicznej,
  • składanie zamówień u dostawców i kontrola ich realizacji,
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu,
  • wyszukiwanie nowych produktów i ich dostawców,
  • sporządzanie zapytań ofertowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz Zarządem,
  • znajomość przepisów dotyczących importu,
  • weryfikacja firm transportowych i ofert.

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów),
  • biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności i rzetelności,
  • dokładności i sumienności.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • stały kontakt z językiem angielskim,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • integrację pracowniczą (wyjazdy oraz imprezy stacjonarne)

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego sprzedawanego pod własnymi markami w Polsce i kilkunastu krajach Europy. Silnie rozwijamy portfolio naszych marek – w związku z czym potrzebujemy wsparcia w komunikacji w przestrzeni cyfrowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej życiorys oraz list motywacyjny z zaznaczonym numerem referencyjnym poprzez przycisk APLIKUJ.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref 06/2021/imp

Specjalista ds. logistyki i importu, Zabrze