Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i kontroli produkcji

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (Zatrudnienie w oparciu o pracę za pośrednictwem firmy zewnętrznej na okres ok. 2 lat)
    (miejsce pracy: Jelcz-Laskowice)

    Chcesz pracować w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie? Współtworzyć technologie przyszłości, z których będą korzystać pokolenia?

    Obowiązki:

    • zarządzanie poziomem zapasów przypisanych części do produkcji silników;
    • współpraca z dostawcami lokalnymi i międzynarodowymi;
    • udział w projektach optymalizacyjnych dla łańcucha dostaw oraz procesu zarządzania częściami;
    • przygotowanie raportów na wewnętrzne potrzeby działu;
    • aktywny udział w doskonaleniu procesów w dziale.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - logistyka lub pokrewne;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
    • znajomość MS Office (w szczególności Excel);
    • doświadczenia w koordynacji projektów
    • dokładność i samodzielność w działaniu.

    Oferujemy:

    pracę w dużej, stabilnej firmie;
    atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
    możliwość rozwoju w unikalnym środowisku rozwijającym globalne technologie;
    przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

    Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Toyota Motor Manufacturing Polska Sp. z o. o. oraz przez firmę Invenio QD dla niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2014 r. poz.1182, 1662

    O firmie

    Toyota Motor Manufacturing Poland realizuje najlepsze globalne standardy produkcji. Obecnie wdrażamy nową koncepcję projektowania i produkcji samochodów— TNGA (Toyota New Global Architecture)

    Silniki oraz skrzynie biegów do aut wytwarzanych w TNGA będą produkowane w Polsce: silniki w zakładzie w Jelczu-Laskowicach, a skrzynie biegów w Wałbrzychu. Nowe projekty niosą ze sobą rozwój nie tylko Toyoty ale i jej pracowników.

    Bądź częścią czegoś wielkiego. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu!