Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Łańcucha dostaw

COMELIT POLAND sp. z o.o. O firmie

7 5009 000 brutto / mies.
  • Lenartowicza 190
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COMELIT POLAND sp. z o.o.

Lenartowicza 190

Sosnowiec

COMELIT POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu jest zakładem produkcyjnym należącym do Holdingu COMELIT Spa zajmującego się projektowaniem i produkcją transformatorów, zasilaczy i innych urządzeń elektronicznych.

Przyświecają nam poniższe wartości:

Pasja z jaką wykonujemy codzienne zadania.

Duma z bycia częścią dużej i wielokulturowej rodziny.

Odpowiedzialność za decyzje podejmowane na podstawie faktów.

Jakość naszej organizacji.

Zaufanie do siebie i innych.

Zgodność z prawem, aby działać i prosperować ze spokojem.

Pragniemy stać się pierwszym wyborem i najbardziej preferowanym dostawcą komponentów z drutu nawijanego dzięki naszej załodze, zautomatyzowanej produkcji i doskonałej organizacji opartej na procesach.

Opis stanowiska:

  • kontrola nad przepływem towaru między magazynem, produkcją a klientami
  • poszukiwanie nowych rozwiązań optymalizujących pracę magazynową
  • zamawianie komponentów do produkcji w oparciu o zamówienia klienta i prognozy długoterminowe w tym także we współpracy z Oddziałem Spółki we Włoszech
  • koordynowanie działań z dostawcami w przypadku zmian zamówień klientów czy problemów u dostawców
  • weryfikacja dostępności materiałów pod zlecenia produkcyjne
  • realizacja planu produkcji z uwzględnieniem dostępnych zasobów w odniesieniu do planów krótko i długoterminowych
  • planowanie produkcji: ustalanie priorytetów i generowanie zleceń produkcyjnych
  • bieżąca kontrola nad realizacją planów produkcyjnych, sporządzanie raportów i analiza przyczyn rozbieżności
  • monitorowanie łańcucha dostaw w oparciu o ustalone wskaźniki
  • dbałość o utrzymywanie ciągłości produkcji
  • kontakt z klientami – informowanie o postępach produkcji i możliwych terminach dostawy, weryfikacja priorytetów produkcyjnych
  • koordynacja wysyłek do klienta
  • ścisła współpraca z Oddziałem Spółki we Włoszech w zakresie zamówień, transportu, planów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 5 lat doświadczenia w planowaniu produkcji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywna znajomość języka włoskiego - mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • sumienność, rzetelność, dokładność
  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w oparciu zarówno o szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość korzystania z lektoratu z języka angielskiego lub włoskiego do wyboru
  • praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie

Ogłoszenie archiwalne