Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i magazynu

  • Skierniewice, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    “FERROXCUBE POLSKA” Sp. z o.o.

    producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach
    poszukuje pracowników na stanowisko
    w Dziale Logistyki
    Miejsce pracy: Skierniewice

    Główne zadania i obowiązki:

    • Prawidłowe organizowanie exportu oraz wysyłek wewnątrzunijnych
    • Przygotowywanie wydań z magazynu wyrobów gotowych dotyczących wysyłki towaru do klientów;
    • Dbanie o odpowiednie pakowanie i załadunek towarów na ciężarówki;
    • Przygotowywanie faktur do klientów
    • Przygotowywanie harmonogramu wysyłki
    • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do exportu towarów i dostaw wewnątrz Unii Europejskiej.
    • Prawidłowe oclenie towarów;
    • Kontaktowanie się z różnymi agencjami celnymi w celu przeprowadzenia odprawy celnej;
    • Rozpatrywanie reklamacji logistycznych.
    • Organizowanie transportu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra umiejętność obsługi komputera (Excel, Access, Lotus Notes)
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu
    • Możliwość realizacji ciekawych projektów

    List motywacyjny ze zdjęciem oraz CV proszę przesyłać za pomocą Aplikuj lub złożyć w dziale personalnym adnotacją „Specjalista ds. logistyki i magazynu”.

    Informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie i podpisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 1997r. Nr 133 poz. 883)”.

    bottom