Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i obsługi dostawców z językiem francuskim

HAPI POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów logistycznych

  • Prace administracyjne związane z przyjmowaniem towarów na stan magazynowy oraz z dokumentacją działu logistyki

  • Monitorowanie dostępności towarów u dostawców w Polsce

  • Wykonywanie czynności wspierających pracę zespołu w procesie realizacji zamówień produktów istniejących oraz nowych

  • Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem handlu

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. francuskiego, mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Skrupulatność i dokładność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w eksporcie (mile widziana branża spożywcza)

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju osobistego w środowisku dynamicznym i międzynarodowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, kartę MultiSport i pakiet opieki medycznej

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

HAPI POLSKA Sp. z o.o.

HAPI Polska Sp. z o.o. jest filią francuskiej firmy HAPI France specjalizującej się w handlu i przetwórstwie mięsa wołowego, i drobiu. Od ponad 25 lat HAPI France stanowi część grupy Beauvallet, która jest znana i ceniona w branży mięsnej we Francji i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio Kierownikowi Biura HAPI Polska oraz Dyrektorowi Generalnemu siedziby firmy we Francji.