Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta (Dział Serwisu)

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa AWEX świadczy integralne usługi związane z oświetleniem awaryjnym. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych modułów oraz opraw oświetlenia awaryjnego wykorzystując przy tym najnowsze technologie, sprawdzone komponenty i nowatorskie projekty. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta
(Dział Serwisu)

Numer ref.: Nr ref SLOG/ DSiR/CENT

Miejsce pracy: Kraków oraz Michałowice k/ Krakowa

Obowiązki:

  • Logistyka wyjazdów serwisowych pracowników Działu Serwisu Systemów Oświetlenia Awaryjnego,
  • Koordynowanie zaplecza logistycznego dla Działu Serwisu Systemów Oświetlenia Awaryjnego
  • Prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów serwisowych
  • Kontakt z Klientami Firmy

Wymagania:

  • Oczekiwane wykształcenie: min. średnie
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej
  • Doświadczenie i znajomość aspektów profesjonalnej obsługi Klienta
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania
  • Umiejętność pracy w  zespole
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), mile widziana znajomość SAP
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w firmie produkcyjnej będącej liderem w branży o stabilnej i silnej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie branżowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

Zainteresowanych prosimy o przesłanie oferty z CV klikając przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy