Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta

  • Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z doświadczeniem na rynku technologii informacyjnych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki i Obsługi Klienta do zakładu produkcyjnego w Warszawie.

    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Warszawa
    AM/1502

    Główne obowiązki:

    Dbanie o terminową obsługę logistyczną zamówień od Klientów

    Zapewnienie optymalnego poziomu stanów magazynowych

    Koordynowanie wysyłek oraz minimalizowanie kosztów dostaw

    Dbanie o dobre relacje pomiędzy Klientami, działem sprzedaży oraz logistyki

    Kontrola dokumentacji transportowej/kontakt z organami celnymi

    Dbanie i sprawny przepływ informacji dot. realizacji zamówień, dostaw oraz dostępności towarów

    Postępowanie zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2015

    Wymagania:

    Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca z językiem)

    Znajomość procesu logistycznego

    Znajomość technik handlu zagranicznego

    Wiedza w zakresie importu, exportu, procedur sprzedaży towarów

    Znajomość normy ISO 9001:2015

    Znajomość programu SAP

    Oferujemy:

    Umowę bezpośrednio z pracodawcą

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

    Pełną wyzwań pracę z najnowszymi technologiami teleinformatycznymi

    Uczestnictwo w szkoleniach i wsparcie rozwoju pracownika

    Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl