Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH MASBUD-ASFALT WERONIKA MIKUCZYŃSKA

    Miejsce pracy: Olsztyn

    Twoje zadania:

    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • obsługa i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • kontrola przebiegu dokumentów oraz obsługa bieżących umów
    • wyszukiwanie i współpraca z podwykonawcami usług
    • aktywne uczestnictwo w negocjacjach cen

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym
    • znajomość pakietu MS Office
    • dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • prace na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.