Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Wrzesińska 20

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy,

  • Analiza stanu zamówień klientów oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Aktualizacja, opracowywanie zamówień klienta na podstawie harmonogramów,

  • Wystawianie i kontrola dokumentów sprzedaży i magazynowych,

  • Planowanie wysyłek, kontrola i optymalizacja transportów do klientów,

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie przesyłek międzynarodowych,

  • Optymalizacja zapasów magazynowych w zakresie swoich produktów,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

  • Współpraca z innymi działami przy wprowadzaniu nowych produktów i procesów,

  • Udział w projektach wspomagających pracę produkcji,

  • Opracowywanie analiz, raportów i zestawień z zakresu produkcyjnego i ekonomicznego.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności komunikacyjne, budowania relacji i współpracy z otoczeniem,

  • Orientacja na klienta,

  • Orientacja na szczegóły (dokładność, skrupulatność),

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji między działem logistyki, a działami współpracującymi,

  • Umiejętności analizy i planowania,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - dodatkowy atut

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycie cennego doświadczenia,

  • Stałe godziny pracy (po uprzednim ustaleniu) i wolne weekendy;

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich,

  • Benefity pracownicze (np. dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne, system poleceń pracowniczych i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Co nas wyróżnia? To, że z szacunkiem traktujemy czas, który nam poświęcisz, dlatego zawsze otrzymasz informację zwrotną z przebytej rozmowy rekrutacyjnej.

Dołącz do nas - czekamy na Twoją aplikację.

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż, włączając w to rynki pojazdów użytkowych, sprzętu medycznego, czy wyposażenia wnętrz.

Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie - od projektu po doskonałe produkty końcowe oraz indywidualnie dobrane rozwiązania logistyczne.

Przewiń do profilu firmy