Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Euronyl Assembling Sp. z o.o.O firmie

  • Karola Marcinkowskiego 1
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Euronyl Assembling Sp. z o.o.

Karola Marcinkowskiego 1

Środa Wielkopolska

Firma istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Od 2006 roku jesteśmy jedną z firm należących do międzynarodowej grupy Euronyl Plastics Group, która skupia 8 wiodących przetwórców tworzyw sztucznych metodą wtrysku ciśnieniowego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień
  • Koordynacja dostaw
  • Organizacja transportów
  • Kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w logistyce lub/i obsłudze klienta będzie mocnym atutem
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Systematyczność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność w pracy z dokumentami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony (min. do grudnia 2022) z możliwością przedłużenia
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce
  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport lub prywatna opieka medyczna
  • Zwrot kosztów dojazdu

Ogłoszenie archiwalne