Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

CPF Culinar

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CPF Culinar

Zajęcza 2b

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad codziennymi operacjami w transporcie – zamawianie transportów, obsługa zamówień klientów,

  • Współpraca z klientami i partnerami w celu zapewnienia właściwej i terminowej obsługi,

  • Obsługa transportów realizowanych poprzez podwykonawców i firmy spedycyjne w zakresie wyboru ofert,

  • Wprowadzanie danych oraz generowanie dokumentów z obsługiwanego systemu,

  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji,

  • Prowadzenie ewidencji i rejestrów oraz przygotowywanie raportów dotyczących realizacji wysyłek,

  • Dbałość o przygotowywanie dokumentacji przewozowej,

  • Współpraca z innymi działami firmy (obsługa klienta, magazyn) w celu zapewniania sprawnego przepływu procesu logistycznego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość rynku transportowego,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami logistycznymi,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność i proaktywność w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,

  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

Etapy rekrutacji
1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

CPF Culinar

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy