Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta

RAISIO sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 303
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

RAISIO sp. z o.o.

Puławska 303

Warszawa

Firma międzynarodowa, będąca jednym z wiodących europejskich producentów żywności pochodzenia roślinnego, właściciel wiodących w swoich kategoriach marek Benecol oraz Elovena, poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i weryfikacja zamówień
  • wystawianie faktur VAT i faktur korygujących
  • sprawdzanie realizacji zamówień
  • bieżąca współpraca z zewnętrznym operatorem logistycznym
  • bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych
  • przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji
  • wystawianie dokumentacji zakupowej
  • raportowanie braków (OOS)
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • prace administracyjne

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie (mile widziani studenci zaoczni)
  • doświadczenie w obsłudze SAP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość MS Office zwłaszcza Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa na zastępstwo (zastępstwo na ok. 1,5 roku)
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet medyczny Medicover

Ogłoszenie archiwalne