Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABAKUS Sp. z o.o.

    Firma ABAKUS Sp z o.o. dostarcza produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • organizowanie transportu krajowego i międzynarodowego
    • bieżąca współpraca z przewoźnikami i firmami spedycyjnymi
    • kontrola dokumentacji związanej z dostawami towaru do Klienta
    • zapewnienie ciągłości dostaw z Dalekiego Wschodu
    • współpraca z Agencjami Celnymi i przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych
    • wprowadzanie dokumentów do systemu
    • kontrola dostaw i bieżący kontakt z odbiorcami
    Wymagania:
    • znajomość zagadnień w transporcie krajowym i międzynarodowym
    • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
    • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • mile widziana znajomość zagadnień celnych
    • mile widziana znajomość obsługi giełdy Trans
    Oferujemy:
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833 z późn. zm.)".