Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta

Eco ServiceO firmie

Eco Service

Atramentowa 5

Wrocław

Jesteśmy firmą specjalizującą się w międzynarodowym handlu i logistyce .Obecnie  poszukujemy  pracowników na stanowisko :

Co oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu lub 3/4 etatu w  dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu socjalnego
  • szkolenia wdrożeniowe.

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt z klientami z Polski i z zagranicy w zakresie realizowanych projektów
  • współpraca z Magazynem i firmami kurierskimi
  • koordynacja procesów logistycznych w ramach kontraktów z klientami
  • raportowanie i obsługa dokumentów zgodnie z potrzebami kontraktu
  • budowanie właściwych relacji z klientami.

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • zaangażowania i samodzielności w pracy nad powierzonymi zadaniami
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości w komunikacji biznesowej
  • umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego, za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy