Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta z językiem niemieckim

BLUETANK SP. Z O. O. SP. K.O firmie

BLUETANK SP. Z O. O. SP. K.

Antoniego Madalińskiego 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie realizacji dostaw płynu AdBlue

  • monitorowanie poziomu płynu AdBlue w zbiornikach klientów i odpowiednie dysponowanie dostaw

  • przygotowywanie dokumentów przewozowych

  • współpraca z partnerami logistycznymi firmy

  • inne zadania, pojawiające się na bieżąco i związane z pracą na opisywanym stanowisku

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie

  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność, staranność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • Wysoki stopień odpowiedzialności, zaangażowania oraz samodzielności

  • W razie konieczności, umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

To oferujemy

  • ciekawą, stabilną i długoterminową pracę

  • atrakcyjne i adekwatne do rodzaju wykonywanych zadań i posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie

  • pracę w niewielkim zespole

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy