Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Magazynu

Getinge Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe zadania

  • Obsługa magazynu w zakresie przyjęć i wydań towaru w SAP
  • Kontrola przyjmowanego towaru pod względem jakościowym i ilościowym
  • Zarządzanie stanem magazynowym poprzez zamówienia na magazyn i utrzymywanie stanów minimalnych
  • Ciągła analiza i optymalizacja stanów magazynowych
  • Rejestrowanie zleceń dostawy towaru w systemie DHL
  • Współpraca z firmami transportowymi, operatorem logistycznym oraz agencjami celnymi
  • Organizacja transportu towaru
  • Weryfikacja faktur kosztowych z obszaru logistyki magazynowej i transportowej
  • Przygotowywanie raportu stanów magazynowych
  • Dbałość o porządek w magazynie
  • Przygotowanie i uczestnictwo w inwentaryzacjach rocznej i okresowych (wg. potrzeb)
  • Pomoc w bieżących zadaniach działu

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (wykształcenie wyższe nie jest warunkiem koniecznym)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne podejście do zagadnień niestandardowych
  • Otwartość na zmiany i ciągłe usprawnienia
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz trafne ustalanie priorytetów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość SAP lub innych systemów ERP (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy