Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i obsługi sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o.

    PHOSAGRO BALTIC to spółka dystrybucyjna jednego z największych na świecie producentów nawozów mineralnych. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • obsługa logistyczna zamówień
    • zarządzanie bazą przewoźników
    • bezpośredni kontakt z klientami
      (awizacje i uzgadnianie szczegółów dostaw)
    • koordynacja pracy z terminalami
      i magazynami
    • dbanie o terminowość i jakość obsługi
    • raportowanie realizacji dostaw
    • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
    • obsługa reklamacji
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w transporcie krajowym i międzynarodowym
    • dobra znajomość zagadnień logistyki drogowej
    • znajomość krajowego rynku transportowego
    • język angielski w stopniu dobrym
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i komunikatywność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziana znajomość systemu SAP
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość samodzielnej pracy i zaufanie do Twoich decyzji
    • szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • kontakt i wymianę doświadczeń z oddziałami firmy na całym świecie
    • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego i CV
    klikając w przycisk aplikowania:

    W dokumentach niezbędne jest dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji o pracę, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHOSAGRO BALTIC Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    bottom2