Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i obsługi systemu ERP

KELLERO firmie

KELLER

Polna 9

Dąbrówka (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie i monitorowanie poziomu zapasu surowców

  • Tworzenie i zarządzanie zapotrzebowaniem materiałowym

  • Współpraca przy tworzeniu instrukcji i procedur logistycznych

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży/dostawy

  • Wprowadzanie zamówień do systemu, obsługa systemu – Symfonia ERP

  • Obsługa logistyczna zamówień

  • Obsługa magazynu (przyjmowanie dostaw, wysyłka towarów)

  • Składanie zamówień u dostawców

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami firmy

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy wielowątkowej i pracy w grupie

  • Wykształcenie wyższe – kierunek logistyka

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość operacyjnych procesów logistycznych w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w obszarze logistyki (planowanie, zaopatrzenie, prognozy, zarządzanie magazynem)

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowana Symfonia)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Praca w nowej hali produkcyjnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w trybie jednozmianowym, stałe godziny pracy 8-16

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KELLER

Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem. Od 25 lat z sukcesem działamy w branży poligraficznej. Nasza działalność skupia się głównie wokół technologii sitodruku, tampodruku i hot stampingu. Tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla producentów z takich branż jak m.in. kosmetyka, opakowania, farmacja, reklama, AGD, automotive, szkło itd. Maszyny i materiały, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie powstają całkowicie w naszej firmie, projektujemy, doradzamy, konstruujemy, montujemy, wdrażamy i szkolimy.

Przewiń do profilu firmy