Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i organizacji transportu

Talenthouse HR AdvisoryO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zapraszamy do rozważenia oferty pracy firmy, która eksportuje swoje towary do kilkunastu krajów. W związku z dalszym rozwojem rynku rosyjskiego, poszukujemy kolejnego specjalisty do działu logistyki i organizacji transportu.

Cele stanowiska i zadania:

  • Organizacja transportu produktów do klientów w Rosji,
  • Zapewnienie sprawnej organizacji załadunków przy współpracy z Kierownikiem Magazynu,
  • Koordynacja transportu oraz odpraw celnych (m.in. dobór przewoźników, przygotowanie potrzebnych dokumentów dla agencji celnej, reprezentowanie firmy w urzędach),
  • Zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy produktów do klienta,
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji miedzy działem logistyki a produkcją i sprzedażą.
  • Zarządzanie dostawcami usług transportowych.
  • Rozliczanie zleceń transportowych, wystawianie i sprawdzanie otrzymanych faktur.

Oczekiwane doświadczenie, umiejętności i wiedza:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego.
  • Znajomość rynku usług transportowych.
  • Znajomość przepisów oraz procedur celnych (m.in. taryfy celne).
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby odpraw celnych.
  • Znajomość przepisów oraz procedur związanych z transportem krajowym i międzynarodowym zarówno w UE jak i poza UE (m.in. Konwencja CMR, warunki INCOTERMS).
  • Mile widziana praktyczna znajomość procedur i dokumentów magazynowych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji intrastat – mile widziane.
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Praktyczna znajomość pakietu Office (szczególnie excel i outlook) oraz narzędzi internetowych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Warunki pracy i zatrudnienia:

  • Umowa o pracę,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • Praca w biurze firmy w Krakowie (Rybitwy).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy