Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki i planowania

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.O firmie

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń  oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

Fabryki Lincoln Electric w Polsce ulokowane są na Dolnym Śląsku: Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. w Bielawie oraz Lincoln Electric i Harris Calorific International w Dzierżoniowie.

Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu.

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja poziomu zapasów;
  • Współpraca z dostawcami;
  • Optymalizacja procesów w łańcuchu dostaw;
  • Koordynowanie wprowadzania nowych materiałów do procesu produkcji;
  • Analizowanie i koordynowanie procesu zakupów surowców;
  • Współpraca z magazynem i działem produkcji;
  • Współpraca ze spedytorami oraz optymalizacja kosztów transportu;
  • Parametryzacja procesu (SAP);
  • Koordynacja odpraw celnych;
  • Prognozowanie zapotrzebowania na surowce równolegle z kontrolą parametrów ERP;
  • Informowanie o istniejących i potencjalnych odchyleniach w zapasach.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość procesów planowania dostaw: prognozowania, zamówień, planowania produkcji;
  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z łańcuchem dostaw, procesów produkcji i logistyki;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość programu Excel;
  • Umiejętności analityczne;
  • Komunikacja i umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy