Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Planowania

SopemO firmie

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie komponentów do produkcji w oparciu o zamówienia klienta i prognozy długoterminowe

  • koordynowanie działań z dostawcami w przypadku zmian zamówień klientów czy problemów u dostawców

  • weryfikacja dostępności materiałów pod zlecenia produkcyjne

  • realizacja planu produkcji z uwzględnieniem dostępnych zasobów w odniesieniu do planów krótko i długoterminowych

  • planowanie produkcji: ustalanie priorytetów i generowanie zleceń produkcyjnych

  • bieżąca kontrola nad realizacją planów produkcyjnych, sporządzanie raportów i analiza przyczyn rozbieżności

  • monitorowanie łańcucha dostaw w oparciu o ustalone wskaźniki

  • dbałość o utrzymywanie ciągłości produkcji

  • kontakt z klientami – informowanie o postępach produkcji i możliwych terminach dostawy, weryfikacja priorytetów produkcyjnych

  • koordynacja wysyłek do klienta

  • parametryzacja systemu ERP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min 2 lata doświadczenia w planowaniu produkcji

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • umiejętności analityczne

  • sumienność, rzetelność, dokładność

  • doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • work life-balance, możliwość pracy zdalnej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dopłaty do posiłków oraz napojów

  • znakomita atmosfera w pracy

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatną opiekę medyczna, etc.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karta sportowa OK System

Sopem

Firma SOPEM, mająca swoją siedzibę w Niepołomicach, jako część firmy SOMFY group, wiodącego producentem rozwiązań smart dla domu.

Przewiń do profilu firmy