Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Planowania Produkcji

  • Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. jest niemiecką firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej.
Od ponad 15 lat działamy na polskim rynku. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Obowiązki:

  • Planowanie i kontrola realizacji produkcji na bazie zapotrzebowań klientów,
  • Kontrola dostępności materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych,
  • Kontrola stanów magazynowych oraz ich optymalizacja zgodnie z polityką firmy,
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcyjno-logistycznych,
  • Kontakty z klientami i dostawcami,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • Sporządzanie raportów dla bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego ( w mowie i piśmie),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej branży automotive na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość procesów logistycznych,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Odpowiedzialność i rzetelność,
  • Doskonała organizacja pracy własnej i elastyczność działania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego
klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."