Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i produkcji

Irving

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleconego planu produkcji,

  • Zarządzanie zapasami surowców i komponentów do bieżącej produkcji,

  • Współpraca z dostawcami surowców i opakowań oraz podwykonawcami usług,

  • Aktywne uczestnictwo w negocjacjach cen komponentów,

  • Wsparcie procesu NPD w zakresie nowych rozwiązań produkcji,

  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie finansowym (zużycie komponentów, przyjmowanie wyr. gotowych).

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w branży FMCG w obszarze produkcji / logistyki,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Sumienność i inicjatywa w działaniu,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacji czasu pracy, kreatywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Dodatkowa premia roczna,

  • Perspektywę rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy.