Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Projektów Logistycznych

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Legnickie Pole (pow. legnicki)

    Legnickie Pole (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz zapewnienie dostępności komponentów do produkcji, harmonogramowanie dostaw na czas zgodnie z potrzebami klientów i planem produkcji

  • Codzienny przegląd dostępności komponentów z wykorzystaniem funkcji SAP

  • Kontrolowanie terminowości dostaw i dostarczonych ilości oraz ocena dostawców

  • współpraca z innymi Działami firmy, w szczególności: Transportu (awizowanie odbiorów towarów od dostawców), Zakupów oraz Logistyki Klienta

  • Kontrola, ustalanie i aktualizacja parametrów logistycznych wpływających na wielkości zapasów oraz utrzymanie wskaźników logistycznych na zadanym poziomie

  • Udział w spotkaniach projektowych oraz projektach logistycznych z zakresu procesów realizowanych w Dziale Logistyki

  • Udział w projektach globalnych grupy Voss jako członek zespołu projektowego

  • Dążenie do ciągłego doskonalenia procesów poprzez wdrażanie usprawnień oraz eliminację błędów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży Automotive)

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dobra znajomość MS Excel oraz pozostałych narzędzi pakietu Office

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność i otwartość na współpracę

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska to zakład produkcyjny wytwarzający innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty służą bezpieczeństwu tysięcy ludzi poruszających się samochodami wyprodukowanymi przez naszych klientów. To odpowiedzialna praca, którą wykonujemy z pasją.

Przewiń do profilu firmy