Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Raportowania

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

Daimlera 1

Warszawa

Branża motoryzacyjna w Polsce jest jedną z najprężniej rozwijających się w Europie. Za jej powodzenie odpowiadają najlepsi gracze na rynku, dlatego od 2004 roku staramy się być numerem jeden w sprzedaży i serwisie samochodów ciężarowych.

Do naszego zespołu w Dziale Administracja Sprzedaży Trucks
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Zarządzanie dostępnością i specyfikacjami samochodów ciężarowych,
  • Wprowadzanie korekt do systemów logistycznych,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży i zamówień pojazdów,
  • Zamawianie pojazdów w odpowiednich systemach logistycznych,
  • Przygotowywanie dokumentów do rejestracji pojazdów,
  • Wsparcie managera projektu w przygotowaniu zestawień i prezentacji,
  • Sprawdzanie kompletności faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym.
Nasze oczekiwania:
  • Precyzyjność, dokładność i efektywność w działaniu,
  • Znajomość programu Excel oraz MS Outlook,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (pracę w oparciu o umowę o pracę)
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne,
  • Opiekę medyczną, BenefitSystems,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać
„Specjalista ds. Logistyki i Raportowania".

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne