Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i rozliczeń sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa „MERCOR” S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa zamówień sprzedaży (przygotowanie, rejestracja, rozsyłanie, fakturowanie)
    • profesjonalna, kompleksowa obsługa posprzedażowa Klienta
    • sporządzanie rozliczeń -magazynowych
    • kontrola stanów magazynowych, zamawianie produktów u dostawców
    • nadzór nad terminowością dostaw
    • sporządzanie raportów i sprawozdań
    • odpowiedzialność za realizację zadań oraz wyznaczonych celów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków;
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • biegła obsługa MS Office, znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
    • pracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych
    • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.