Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Serwisu

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert dla Klientów

  • Sprzedaż i logistyka produktów

  • Naprawa urządzeń w serwisie i na miejscu instalacji

  • Prowadzenie szkoleń technicznych

  • Wsparcie Działu Handlowego firmy

Nasze wymagania

  • Praca z systemami sprzedażowymi, magazynowymi oraz spedycyjnymi

  • Gotowość do podróży służbowych (2 dni w tygodniu)

  • Predyspozycje techniczne i umiejętności sprzedażowe

  • Zdolności interpersonalne i wysoki poziom zaangażowania

  • Umiejętności organizacyjne, wydajność i efektywność pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (wykorzystywany będzie do rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej oraz szkoleń zagranicznych)

  • Prawo jazdy kat. B (z praktyką)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub staż

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Znajomość języka rosyjskiego

To oferujemy

  • Profesjonalne i bezstresowe wdrożenie ze wsparciem koleżeńskim i merytorycznym

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym i miłym zespole oraz przyjaznej atmosferze

  • Stałe i bezpieczne zatrudnienie w długim horyzoncie czasowym

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, premii i bonusów

  • Auto służbowe po okresie próbnym

  • Szkolenia podnoszące wiedzę, kwalifikacje zawodowe i zdolności personalne

  • Dostęp do najnowocześniejszych, unikatowych i innowacyjnych technologii światowych

  • Uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy oraz tworzeniu Centrum Badań i Rozwoju

  • Udział w decydowaniu o strategii i kierunku ekspansji krajowej oraz zagranicznej

  • Dofinansowanie do urlopów i wypoczynków

  • Lunche i napoje w godzinach pracy

  • Oryginalne wyjazdy i nieszablonowe imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • lunche

Od wielu lat zajmujemy się działalnością w branży obróbki powierzchniowej w Polsce i Europie.

W krótkim czasie weszliśmy do czołówki branży pokryć technicznych. W dostawach technologii metali szlachetnych takich jak złocenie lub rodowanie jesteśmy liderem, nadającym kierunki rozwoju i innowacji w branży. Dynamiczny rozwój firmy, budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz nowe perspektywy rynkowe sprawiają, że rozpoczynamy rekrutację na kolejne stanowisko:

Przewiń do profilu firmy