Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki i serwisu

  • Radziszewo (pow. gryfiński), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa DBK jest największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Istnieje od 1996 roku – dziś zatrudnia blisko 1000 osób w 18 oddziałach.  Firmę tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki, dzięki którym możliwa jest kompleksowa obsługa flot pojazdów ciężarowych – od finansowego wsparcia podczas zakupu, przez dobór odpowiedniego pojazdu, po pełną obsługę posprzedażową – pakiet usług serwisowych oraz ofertę części zamiennych. Siłą Grupy DBK jest rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa na terenie całej Polski. W każdym punkcie przedsiębiorca otrzymuje pełen pakiet produktów i usług. Grupa DBK posiada w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL, LAG i MAN.

    www.grupadbk.com
    Miejsce pracy: Radziszewo (pow. gryfiński)

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów floty
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • Współpraca z serwisem w zakresie napraw pojazdów
    • Nadzór nad naprawami pojazdów wykonywanymi w serwisie
    • Sporządzanie dokumentacji z wydań i przyjęć pojazdów
    • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
    • Komunikacja z działem technicznym w zakresie wykonywanych zleceń
    • Dbałość o prawidłowość i terminowość wykonywanych przeglądów i obsług
    • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
    • Prawo jazdy B, C+E
    • Dobra znajomość MS Office
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Dobra organizacja, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (komputer, telefon)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.