Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i transportu

WOJCIECH EDER "EDER"

  • Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    Fałkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem wewnętrznym firmy

  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z obecnymi

  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji dostaw

  • Współpraca z działem handlowym w zakresie zabezpieczenia dostaw do klientów

  • Organizowanie i planowanie usług spedycyjnych związanych z realizacją dostaw

  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie przygotowania dokumentacji do odpraw importowych /eksportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość przepisów celnych, w tym klasyfikacji taryfowej i kalkulacji preferencyjnego pochodzenia

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze celnym (import i eksport) minimum 2 lata

  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość systemu ERP Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, w której panuje dobra, partnerska atmosfera

  • Współpracę z doświadczoną kadrą i nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Firma EDER z Fałkowa jest firmą produkcyjną, działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Produkujemy pasy PTFE na bazie włókna szklanego i aramidowego. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych i pracowników produkcyjnych oraz selekcja najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalny dobór złączy, wzmocnień i prowadzeń sprawia, że z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie.

Nasza obecna technologia produkcji i serwisu łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie na świecie. Nowe maszyny i urządzenia wraz z potrójną kontrolą jakości zapewniają produkt i serwis na najwyższym światowym poziomie. Pozwoliło to na przekształcenie lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku pasów PTFE.

Przewiń do profilu firmy