Specjalista ds. logistyki i transportu

  • Wrocław, Jelcz-Laskowice, Łęg (pow. oławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (okolice), Wrocław (okolice), Łęg (pow. oławski)

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych
    • zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,
    • przygotowywanie procesu logistycznego, poszukiwanie usprawnień, optymalizacja kosztów,
    • zgłaszanie importów (odprawy celne) i eksportów oraz ich korekt we współpracy z agencją celną,
    • wnioskowanie, nadzór i rozliczanie pozwoleń oraz procedur/spraw celnych we współpracy z agencją celną,
    • przygotowanie danych do deklaracji Intrastat,
    • wprowadzanie i modyfikowanie danych logistycznych w systemie,
    • organizacja transportów zagranicznych, głównie na terenie Europy,
    • współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji i awizacji przesyłek,
    • wsparcie magazynu w procesie wysyłki / dostawy towarów,
    • przygotowywanie dokumentów transportowych i innej dokumentacji oraz przygotowanie analiz, raportów i zestawień,
    • prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), mile widziana znajomość jęz. niemieckiego,
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook),
    • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym,
    • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie w pracy z systemami ERP ,
    • łatwość nawiązywania kontaktów,
    • umiejętność współpracy z innymi pracownikami,
    • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz wsparcie na każdym etapie rozwoju kariery;
    • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
    • Przyjazną i swobodną atmosferę w miejscu pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).