Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Transportu

Falck Medycyna Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do Biura Regionalnego Falck zlokalizowanego w Opolu poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • zabezpieczenie logistyczne w regionie,
  • nadzór merytoryczny i controlling floty,
  • koordynacja napraw i przeglądów,
  • dekretacja i weryfikacja faktur dot. floty samochodowej,
  • monitorowanie i prowadzenie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • zaopatrzenie i prowadzenie dokumentacji telefonii komórkowej i stacjonarnej na potrzeby regionu,
  • realizacja procesów zarządzania odzieżą roboczą w regionie, jej ewidencją i rozliczaniem,
  • realizację zakupów materiałów i usług na potrzeby regionu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki logistyka lub mechanika samochodowa),
  • wiedza z zakresu zarządzania i administrowania flotą samochodową,
  • wiedza ogólna na temat mechaniki samochodowej oraz procesu i kosztów napraw,
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
  • doświadczenie w administrowaniu i obsłudze systemów komputerowych, wspomagających zarządzanie flotą samochodową,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę na specjalistycznym stanowisku,
  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy