Specjalista ds. logistyki i transportu

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Confirme Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Jesteśmy doświadczoną firmą produkcyjno - handlową specjalizującą się w produkcji i dystrybucji wyrobów stalowych wykorzystywanych w budownictwie.  Ze względu na zwiększone moce produkcyjne, jakie udało się osiągnąć dzięki rozbudowaniu parku maszynowego, spółka poszukuje nowych osób w dziale logistyczno – transportowym.
    Miejsce pracy: Radom

    Zadania:

    • Optymalizacja kosztów transportu
    • Planowanie i uzgadnianie dostaw i wysyłek towarów w porozumieniu z działami: obsługi klienta, zaopatrzenia towarowego oraz produkcji
    • Kontrola realizacji zamówień transportowych, przygotowanie i przeprowadzanie zleceń transportowych i ich rozliczanie
    • Przygotowywanie różnorodnych analiz oraz raportów

    Wymagania:

    • Min. 2-lata doświadczenia w firmie o podobnym profilu
    • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność,
    • Znajomości procesów logistyczno-produkcyjnych i zagadnień magazynowych

    Oferujemy:

    • Możliwość awansu i rozwoju,
    • Przyjazny zespół współpracowników,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Confirme Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Confirme Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem daneosobowe@confirme.com.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.