Specjalista ds. logistyki i transportu

LOGART

  • Teresin (pow. sochaczewski)

    Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych – poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i rozliczanie stanów magazynowych

  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów

  • Organizacja transportów (import oraz eksport)

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Nadzór nad reklamacjami produktów

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość branży transportowej

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i kompetencji kandydata

  • Możliwość zdobywania doświadczeń w innowacyjnej firmie z branży produkcyjnej

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Imprezy okolicznikowe i pikniki rodzinne

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

LOGART

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Przewiń do profilu firmy