Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki i Transportu

FBSERWIS S AO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Do wsparcia naszej spółki FBSerwis Wrocław poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I TRANSPORTU

Zadania do realizacji w pracy:

  • Kontrola i analiza wykonania usługi odbioru odpadów zgodnie z umową i oczekiwaniami klientów.
  • Planowanie tras odbioru odpadów, wydawanie poleceń oraz dokumentów kierowcom.
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów zbiórki odpadów i grafików pracy.
  • Codzienna dyspozycja na auta i trasy pracowników odpowiedzialnych za odbiór i wywóz odpadów.
  • Reagowanie na zgłoszenia i reklamacje od Klientów, mieszkańców w zakresie realizacji usług.
  • Tworzenie raportów, generowanie zestawień na potrzeby przełożonych oraz Klientów.

Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom?

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze planowania logistyki (mile widziane w firmie odpadowej, kurierskiej, budowlanej).
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w zakresie logistyki.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (kierowców).
  • Doświadczenie w planowaniu transportu, logistyki.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego rozwiązywania problemów pod presją czasu i stresu.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pełny etat.
  • Opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę, dofinansowanie karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.
FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

  • utrzymujemy ponad 1500 km dróg krajowych i autostrad,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Do Centrali naszej firmy w Warszawie poszukujemy kandydatek i kandydatów na poniższe stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy