Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki i transportu

ELIM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0007 000 brutto / mies.
  • Krakowska 141, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Krakowska 141

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprawami związanymi z dostawcami i spedytorami.

  • Obsługa wymaganych dokumentów przy odprawie celnej.

  • Wprowadzanie danych do systemu.

  • Wsparcie w zarządzaniu biznesplanem.

  • Segregacja oraz archiwizacja bieżących dokumentów.

  • Współpraca z innymi działami w firmie.

  • Budowanie bazy klientów oraz zapewnianie długoterminowej współpracy z firmami transportowymi.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego.

  • Doświadczenie w spedycji, logistyce lub transporcie minimum 1 rok.

  • Odpowiedzialność, szybkie przyswajanie nowych informacji.

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, kreatywność oraz zmysł analityczny.

  • Znajomość Ms Office.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Prawo jazdy kategorii B - będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość innego języka europejskiego lub azjatyckiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy.

  • Dobrą atmosferę, komfortowe biuro, bezpłatne miejsce parkingowe, kawę, herbatę, owoce i przekąski oraz biesiady przy orientalnych potrawach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w projekcie typu green field.

  • Premie uzależnione od wyników.

O nas

ELIM INTERNATIONAL SP. Z O. O. to spółka, która powstała z myślą o przetworzeniu jak największej ilości odpadów sztucznych. Zajmuje się recyclingiem i sprzedażą różnorodnych tworzyw konstrukcyjnych, a także przetwarzaniem na sprzedaż granulatu tworzyw sztucznych do Europy oraz państw azjatyckich.

Aktualnie dynamicznie się rozwijamy.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. logistyki i transportu

Czekamy właśnie na Ciebie!!!