Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

specjalista ds. logistyki i wsparcia sprzedaży

VERNITY Sp. z o.o.O firmie

  • Polska 60, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

VERNITY Sp. z o.o.

Polska 60

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego,

  • realizacja bieżących zamówień,

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,

  • codzienny, operacyjny kontakt z klientami firmy,

  • przygotowanie kalkulacji i ofert.

Nasze wymagania

  • znajomość branży IT,

  • inicjatywa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel,

  • znajomość dokumentów w obrocie handlowym,

  • umiejętność obsługi Comarch Optima lub podobnego oprogramowania (mile widziana),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • pakiet opieki medycznej,

  • atrakcyjny system motywacji finansowej i pozafinansowej,

  • profesjonalne narzędzia pracy.