Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

  • Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma specjalizuje się w produkcji wysokoprzetworzonych opakowań dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, przemysłowej oraz materiałów reklamowych. Istotnym elementem funkcjonowania firmy na rynku są wypracowane z klientem długoterminowe partnerskie relacje, które pozwalają na wspólne osiągnięcie sukcesu.

Bogate doświadczenie spółki opiera się przede wszystkim na ludziach tworzących zespół drukarni, którego fachowość i profesjonalizm pozwala na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy.

Drukarnia poszukuje:
Miejsce pracy: Batorowo (pow. poznański)

Zadania:

  • zakup materiałów i surowców do produkcji oraz usług zewnętrznych wg ustalonych zasad, warunków, cen oraz terminów w oczekiwanej ilości i jakości
  • obsługa procesu logistyczno-zakupowego w systemie klasy ERP
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących zakupów
  • kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych
  • aktywne poszukiwanie krajowych i zagranicznych dostawców usług oraz materiałów i surowców, negocjacje handlowe, wybór najbardziej optymalnych źródeł zaopatrzenia
  • współpraca z kontrahentami i jej podtrzymywanie w oparciu o długofalowe relacje
  • rozeznanie i monitorowanie trendów rynkowych w celu optymalizacji kosztów zakupów
  • realizacja procesu kwalifikacji dostawców (ocena współpracy z dostawcą)
  • monitorowanie i raportowanie wszystkich dysfunkcji oraz bieżące rozwiązywanie pojawiających się trudności, w tym obsługa reklamacji
  • udział we wdrożeniu nowych materiałów
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • umiejętność negocjacji
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego
  • dbałość o szczegóły
  • inicjatywa, samodzielność i kreatywne podejście do powierzonych zadań
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w energicznym zespole
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • system pracy umożliwiający samodzielność działania
  • dofinansowanie do Karty MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Dziękując za zaangażowanie w przygotowanie aplikacji informujemy zainteresowanych, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się