Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

ELIKO MOŃKA sp.j.O firmie

  • Częstochowa, Konopiska (pow. częstochowski)

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

OPIS STANOWISKA:

  • planowanie oraz realizacja zakupów materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu ENOVA
  • utrzymywanie i monitorowanie stanów minimalnych
  • kontakty z dostawcami, w tym negocjacje cen i warunków handlowych
  • monitorowanie i utrzymanie stanów magazynowych materiałów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • zarządzanie i odpowiedzialność za kasę gotówkową
  • dysponowanie pracą kierowcy firmowego
  • planowanie i przeprowadzanie inwentaryzacji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów ERP zarządzania produkcją oraz magazynem (np. ENOVA, SAP)
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie logistyczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
  • Stałe godziny pracy
  • Otwartość na propozycje usprawnień procesów produkcyjnych i nieprodukcyjnych

WYMAGANE DOKUMENTY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne