Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANL Spółka z o.o.

     Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji opakowań z tworzyw sztucznych,
    poszukuje osoby na samodzielne stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • obsługa logistyczna wysyłek i przyjęć;
    • odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami – zarządzanie transportem;
    • współpraca z agencjami celnymi; przygotowanie dokumentacji dla agencji celnej;
    • koordynacja i kontrola działań zakresie zakupów (zamawianie surowców zgodnie z potrzebami);
    • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami;
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej;
    • koordynowanie i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu pod kątem przyjęć, wydań i zwrotów, stanów magazynowych
    • ścisła współpraca z Działami Sprzedaży w Grupie ANL w związku z realizacją zamówień do klienta;
    • wpółpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie ochrony środowiska ;
    • obrót opakowaniami zwrotnymi.

    Wymagania:

    • 1-2 letnie doświadczenie w obszarze wsparcia sprzedaży
    • mile widziane wykształcenie kierunkowe (logistyka)
    • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • dobra znajomość pakieru MS Office (Excel; Word);
    • komunikatywność i pozytywne nastawienie
    • zaangażowanie
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
    • podstawę + system premiowy (premia półroczna)
    • ubezpieczenie grupowe płatne przez Pracodawcę
    • możliwość przystąpienia do systemu opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
    • ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, paczki dla dzieci na Święta, dopłaty do pakietu OK System...)
    • możliwość ciągłego rozwoju (szkolenia wew./zewn., szkolenia językowe)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku polskim oraz angielskim)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ANL Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ANL Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Roździeńskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.