Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu logistycznego, organizowanie i nadzorowanie dostaw towaru na instalacje.

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń logistycznych, odpowiedzialność za terminową realizację dostawy.

  • Współpraca z dostawcami i realizacja zleconych zakupów oraz monitorowanie stanów magazynowych.

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej, rejestracja transakcji w ERP.

  • Udział w obiegu faktur oraz rozliczeniach magazynowych .

  • Budowanie relacji z siecią instalatorów oraz magazynami zewnętrznymi.

  • Bliska współpraca i budowanie relacji z klientami wewnętrznymi (sprzedaż, zakupy, finanse).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe.

  • 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w logistyce.

  • Doświadczenie w realizacji zamówień zakupu.

  • Doskonałe zdolności interpersonalne.

  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność.

  • Zaangażowanie, nastawienie na rezultat.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację.

  • Znajomość branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy